Прикордонники на Харківщині перетворили ворожий дрон на сміття

У ході виконання бойових завдань прикордонники на Харківщині зафіксували дрон-камікадзе, який перетнув державний кордон та рухався територією України, повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 24 квітня. "Пильність і влучна стрільба перетворили дрон на сміття", – сказано в повідомленні.

Україна, Харківська область, квітень 2023 року

Раніше повідомлялось, що на Миколаївщині та Херсонщині знищено 4 дрона-камікадзе "ЛАНЦЕТ" та російський розвідувальний БПЛА типу "Мерлін" за добу.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті