Прикордонники-мінометники захопили позицію окупантів біля Бахмута

Українські прикордонники-мінометники захопили позицію окупантів біля Бахмута на Донеччині. Відповідне відео опублікували в Телеграм-каналі Державної прикордонної служби України 23 січня.

"Один з прикордонних підрозділів, просунувся вперед та зайняв позицію окупантів. Вогневу підтримку контратаки забезпечили прикордонні бойові групи мінометів, які активно використовують важке озброєння для оборони", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що під впливом щільного вогню окупанти кинули свій рубіж та втекли. Українські бійці зачистили місцевість та закріпились на ній.

Раніше було опубліковано відео, яке підтверджує, що в районі Бахмуту лінія фронту всіяна трупам "вагнерівців".

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті