В районі Бахмуту лінія фронту всіяна трупам "вагнерівців"

На лінії фронту в районі Бахмуту знаходиться безліч трупів "вагнерівців". Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 22 січня.

"Мертві "вагнерівці" в районі Бахмуту. Привіт вам від жителів Луганщини, чиї будинки ви зруйнували, – сказано в повідомленні. – Скоро ми доберемось до кожного під@ра, який прийшов на нашу землю".

Раніше повідомлялось, що з’явились фото наслідків влучання у госпіталь у Кадіївці на Луганщині: самі руїни, трупи кадирівців прибрали.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті