В районі Бахмуту лінія фронту всіяна трупам "вагнерівців"

На лінії фронту в районі Бахмуту знаходиться безліч трупів "вагнерівців". Відповідне відео розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 22 січня.

"Мертві "вагнерівці" в районі Бахмуту. Привіт вам від жителів Луганщини, чиї будинки ви зруйнували, – сказано в повідомленні. – Скоро ми доберемось до кожного під@ра, який прийшов на нашу землю".

Раніше повідомлялось, що з’явились фото наслідків влучання у госпіталь у Кадіївці на Луганщині: самі руїни, трупи кадирівців прибрали.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті