Прийшли холоди. "Мер" Маріуполя визнав, що 156 зруйнованих ЗС РФ багатоквартирних будинків залишаються з розкритими покрівлями

"Мер" Маріуполя Олег Моргун визнав, що 156 зруйнованих ЗС РФ багатоквартирних будинків залишаються з розкритими покрівлями. Ці цифри він озвучив на нараді 18 жовтня. 

"Винесемо на Штаб питання щодо 156 багатоквартирних будинків, де наразі розкриті покрівлі. Там або ще не повністю відновлені конструктиви, або недобросовісні підрядники затягнули роботи із закриття теплового контуру - причини різні", - повідомив він. 

"Однак, попереду холоди, і людям мають бути забезпечені комфортні умови проживання", - укотре заявив глава окупаційної адміністрації Маріуполя, не уточнивши, що холоди вже настали.  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
14.09.2025
18:00

Деформація свідомості та стирання пам'яті в режимі онлайн. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продемонстрували майстер-клас зомбування своїх читачів і глядачів. Вони примудрилися в найкоротший час зачистити всі більш-менш близькі до правди повідомлення про комбінований удар ЗСУ 8 вересня по військовій...
Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Всі статті