Пригожину повернули 10 мільярдів рублів, які конфіскували в його офісі

Ватажку ЧВК "Вагнер" Євгену Пригожину повернули 10 мільярдів рублів і цінності, знайдені під час обшуків 24 червня. Про це пише росыйське видання "Фонтанка".

Видання розповідало, як після порушення кримінальної справи щодо замаху на заколот у Петербурзі відбувалися обшуки на різних об'єктах, афілійованих Пригожину.

Так, спочатку на подвір'ї готелю "Палац Трезіні" було виявлено стару "Газель", звідки дістали десятки коробок із 4 мільярдами рублів, а трохи пізніше на підземній парковці готелю River Palace із мінівену витягли ще 80 коробів із 6 мільярдами. Що стосується золота і валюти, то їх знайшли в офісах, пов'язаних із бізнесом Пригожина.

За інформацією видання, до вечора неділі, 2 липня, Євгену Пригожину повернули всю суму і цінності. Однак на самій процедурі він не був присутній. За попередніми даними, бізнесмен перебував у Москві.

Зазначаэться, що 2 липня за грошима замість нього приїхав його водій із довіреністю. Зрозуміло, що навряд чи під час видачі перераховували 10 мільярдів, адже навіть за допомогою кількох банківських машинок це зайняло б щонайменше півдня. Невідомо, чи особисто водій вантажив і в яку вантажну машину ці гроші - загальна вага такої суми в п'ятитисячних купюрах сягає кількох тонн.

Видання підкреслило: якщо стосовно громадянина кримінальну справу припиняють за реабілітувальними ознаками, то все вилучене в нього і не заборонене до обігу на території РФ - повертають. Вже в день обшуків Пригожин не заперечував стосунку до грошей. Згідно з його заявою, датованою ще 24 червня, ця сума була приготовлена на зарплату найманців ПВК "Вагнер" і виплати родичам загиблих.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті