Пригожин визнав загибель у боях за Бахмут 20 тисяч найманців ПВК "Вагнера"

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що у боях за Бахмут загинуло 20 тис. російських найманців. Про це Пригожин розповів у інтерв'ю одному з російських пропагандистів. 

За його словами, втрати ПВК "Вагнер" у Бахмуті сягнули 20 тис. осіб, зокрема загинуло 10 тис. завербованих ув'язнених та стільки ж штатних найманців.

"Там загинули 10 тис. ув'язнених, з 50 тис. завербованих, та 10 тис. штатних бійців", - сказав Пригожин. 

Нагадаємо, Пригожин заявив, що якщо після відходу ПВК "Вагнер" російська армія не утримає Бахмут, то хтось має застрелитися. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті