Пригожин нібито живий і вийшов на зв'язок із погрозами - росЗМІ

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин нібито вийшов на зв'язок і "вніс ясність щодо недавньої ситуації". Про це повідомляють російські пропагандистські Телеграм-канали. 

"Те, що сталося днями, давно напрошувалося, мої хлопці хотіли справедливості і пошани, ми заслуговуємо на більше, усю брудну роботу роблять хлопці на передовій, а не паркетні генерали, саме тому інші війська, не перешкоджали нам, бо вони розуміли, що ми за справедливість, але в кабінетах хотіли крові, їм байдуже, скільки хлопців вони покладуть, їм головне вберегти свої посади і дупи на кріслах", - цитують пропагандисти нібито заяву Пригожина. 

Пригожин нібито також звернувся до тих, хто не відвернувся від ПВК "Вагнер" і "продовжує їх підтримувати".  

"Я дякую всім, хто не відвернувся від нас, хто підтримував, але багато хто, хто захоплювався нами раніше, продалися і почали поливати бійців ПВК помиями, і ображати заколотниками", - цитують Пригожина пропагандисти. 

Слід зазначити, що досі немає підтвердження, що це Пригожин заявив особисто, оскільки відсутнє відео або аудіо-підтвердження його заяви. 

Як повідомлялося, американський телеканал CNN звернувся до прес-служби власника ПВК "Вагнера" з питання про місцеперебування Пригожина, оскільки після  припинення бунту він досі не з'являвся на публіці.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті