Пригожин готується перекинути свою "особисту армію" з України в Африку – "Блумберг"

Засновник російської ПВК "Вагнер" Євген Пригожин готується згорнути діяльність цього воєнізованого угруповання в Україні і "знову зосередити свою увагу на Африці". Про це повідомило агентство "Блумберг" із посиланням на неназвані джерела, "знайомі з цим питанням", пише "BBC News. Русская служба" 23 березня.

"Війська "Вагнера" досі не змогли взяти свою головну мету – українське місто Бахмут – незважаючи на місяці спроб і приголомшливі втрати, – пише "Блумберг". – За словами людей, тепер Пригожин планує знову зосередити увагу на Африці".

У повідомленні підкреслюється, що російські силовики і політичний істеблішмент розглядають Пригожина як зростаючу загрозу режиму путіна і починають ставити йому палиці в колеса.

Раніше повідомлялося, що "Вагнер" під Бахмутом видихається і ЗСУ скоро "скористаються нагодою".

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті