"Вагнер" під Бахмутом видихається і ЗСУ скоро "скористаються нагодою" - Сирський

Російські окупанти продовжують спроби захопити Бахмут силами так званої "ПВК "Вагнер", але їхні сили поступово видихаються. Про це 23 березня в Telegram написав командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський.

"Агресор не полишає надії за будь-яку ціну взяти Бахмут, попри втрати в живій силі, в техніці. Основними силами РФ на цьому напрямку є представники ПВК "Вагнера", - розповів генерал-полковник.

За словами Сирського, росіяни на цій ділянці фронту витрачають великі сили і ЗСУ не забудуть цим скористатися. Саме так було, наприклад, під Києвом і під Харковом.

"Зовсім скоро ми скористаємося цією можливістю, як свого часу робили це під Києвом, Харковом, Балаклеєю і Куп'янськом", - додав командувач Сухопутних військ.

Нагадаємо, раніше британська розвідка повідомила, що ЗСУ почали локальну контратаку на захід від Бахмута.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті