Провокатори привезли до Ейфелевої вежі труни з написом "французькі солдати в Україні"

У Франції правоохоронці затримали трьох людей після того, як знайшли біля Ейфелевої вежі п'ять трун з написом "французькі солдати в Україні", інформує leparisien.fr, - йдеться на сайті ТК "Ми Україна".

"1 червня близько 09:00 ранку троє людей залишили 5 трун у натуральну величину на набережній Бранлі в Парижі біля основи Ейфелевої вежі. У коробках були мішки з гіпсом", - йдеться в повідомленні.

Неподалік затримали і водія фургона, який привіз труни. Чоловік зізнався, що йому заплатили 40 євро. Пізніше ще двоє людей арештували на автовокзалі Берсі.

Співробітники поліції розповіли, що правоопорушники народилися у Болгарії, Німеччині та Україні. Наразі винуватці перебувають під вартою.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті