Противник вже півтора тижні намагається знайти слабке місце в обороні ЗСУ в районі Новоєгорівки на Луганщині – Лисогор

Російські окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ в районі села Новоєгорівка Сватівського району на Луганщині. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 1 вересня.

"Переважна більшість штурмів ворога зосереджена на Новоєгорівці. Півтора тижня майже безперервно росіяни намагаються там знайти слабе місце в нашій обороні. Інколи атакують по 10-12 разів на день", – написав Лисогор.

За його словами, спроби окупантів прорвати оборону марні: вони втрачають особовий склад і техніку, зокрема, й новітні танки.

Зазначається, що противник не зменшує кількість авіаційних нальотів – так, від них постраждали Новоєгорівка та Білогорівка 31 серпня, а Невське, Білогорівка та Твердохлібове потрапили під артилерійський вогонь росіян.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти збільшили кількість артилерійських обстрілів прифронтових сіл Луганщини й тільки Невське обстріляли 22 рази 30 серпня й 8 разів – станом на 13:00 31 серпня.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті