Проти росії діють 17 тисяч індивідуальних та секторальних санкцій, через які вона втратила 400 млрд доларів

Понад 17 тисяч індивідуальних і секторальних санкцій діють проти Російської Федерації. Завдяки цьому країна-агресор втратила 400 мільярдів доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 27 лютого.

"Головне завдання в санкційній політиці — це надійно перекрити Росії всі обхідні шляхи для уникнення санкцій. Менше прибутків РФ — менше ракет і дронів летітиме в Україну", - зазначив Шмигаль.

За його словами, прем’єр-міністр, США, Канада, Велика Британія та Євросоюз впровадили нові санкції.

Зокрема, Сполучені Штати поширили їх на енергетичні компанії РФ, підприємства, що виробляють мікроелектроніку для ОПК, на банківський сектор та сектор IT, а також на транспортування російської нафти.

Британські партнери оновили санкційний список на сто позицій. Посилиться тиск на тих, хто допомагає Росії обходити обмеження в торгівлі нафтою. Санкції Британії зачіпають також алмазний сектор, виробництво міді, цинку, сталі та інші галузі.

Канада до нових санкційних списків включила 163 цілі. Це підприємства логістики, ВПК та пропагандисти.

Нові обмеження ЄС поширюються на виробників зброї та електроніки. Впроваджені більш жорсткі експортні обмеження, в тому числі щодо компаній, які базуються в третіх країнах.

Свій внесок в ослаблення Росії зробили також Австралія і Нова Зеландія.

"Загалом проти РФ вже діє 17 тисяч індивідуальних та секторальних санкцій. Завдяки цьому ворог втратив 400 млрд доларів. Це потужний удар. Але можна і треба зробити ще більше", - написав Шмигаль.

Як зауважив Шмигаль, додав, що Україна разом із партнерами цього року прагне напрацювати єдину юридичну рамку для конфіскації російських активів на користь нашої держави. "А це сотні мільярдів євро", - зазначив премʼєр.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті