Пропагандистам РФ дали установку від путіна мовчати про другу хвилю мобілізації перед виборами

Кремль наказав пропагандистам РФ замінити новини про мобілізацію на новини про набір контрактників, який нібито йде дуже успішно. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій 16 вересня. 

Зазначається, що найімовірніше росЗМІ отримали з Кремля вказівку якнайменше висвітлювати чутки про другу хвилю гібридної мобілізації і не публікувати офіційні спростування.

"Напередодні виборів в РФ у березні підвищена "тривожність" посадовців та їхніх сімей Путіну не потрібна, бо вони підуть голосувати проти нього або взагалі не підуть. А центральній виборчій комісії поставили завдання забезпечити рекордні показники "народної підтримки" за всі часи перебування Путіна при владі", - пояснює Центр стратегічних комунікацій.

Нагадаємо, на Східному економічному форумі путін не відповів на питання про можливість другої хвилі мобілізації, але почав стверджувати, що 1000–1500 осіб кожного дня підписують контракти з міністерством оборони РФ.

"І мужики наші російські, розуміючи, що на них чекає, йдуть свідомо і добровільно", - заявив путін

Центр стратегічних комунікацій стверджує, що путін бреше, що чоловіки йдуть в армію добровільно. Тим, хто підписав контракт, пообіцяли "великі гроші".

Раніше голова комітету Держдуми з питань оборони генерал Картаполов більше за всіх посадовців РФ говорив про другу хвилю мобілізації. У липні він говорив про те, що "нижню межу призовного віку вирішено залишити на 18 років, тому що дуже багато хлопців хоче піти служити саме у цьому віці". Але останнім часом ні він, ні найголовніші пропагандисти РФ не висвітлюють цю тему.

Як повідомлялося, у росії мобілізують людей у професійно-технічних училищах, технікумах та інтернатах. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті