Прокурори наклали арешт на 17 підприємств російських резидентів

Сумська обласна прокуратура наклала арешт на майно 17 підприємств, власниками яких є резиденти росії. Про це 28 лютого у Telegram повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

"Сумська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у 7 кримінальних провадженнях щодо суб'єктів господарювання за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України", - повідомили в ОГП.

В рамках кримінальних проваджень було заарештовано майно 17 підприємств, власниками яких є резиденти РФ. Загальна сума їхнього майна становить понад 142 мільйони гривень.

Матеріали про передачу капіталу, іменних акцій, нематеріальних активів зараз уже направлені до АРМА. Якщо це рішення буде затверджено, йтиметься про активи на 45 мільйонів гривень.

"Вирішується питання про передачу в АРМА всього заарештованого майна", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, раніше повідомляло, що ВАКС заарештував активи російського бізнесмена Гінера в Україні.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті