Президентка Словаччини дозволила воювати в Україні проти РФ чотирьом громадянам країни

Президентка Словаччини Зузана Чапутова надала чотирьом словакам дозвіл воювати проти РФ на боці України. Про це повідомляє "ЄП" із посиланням на заяву спікера президентки Мартіна Стрижинця 18 липня.

"У цих чотирьох випадках пані президент дотримувалася рекомендацій трьох міністерств: внутрішніх справ, оборони та закордонних справ", - пояснив Стрижинець.

Зазначається, що взагалі словаки не мають права служити в іноземній армії. Проте уряд може зробити виняток на індивідуальний запит. Водночас необхідні адміністративні процедури можуть тривати кілька тижнів і навіть місяців.

За словами спікера, ще шістьом заявникам було відмовлено у такому дозволі.

Як раніше повідомлялося, Словаччина передала Україні боєприпаси для системи "Град" та кілька бойових гелікоптерів.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті