Президент присвоїв звання "Герой України" пілоту Владиславу Рикову з Луганщини - посмертно

Володимир Зеленський присвоїв звання "Герой України" (посмертно) пілоту Владиславу Рикову з Луганщини. Про це йдеться в Указі Президента Украъни №117/2024 від 24 лютого. 

"За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" РИКОВУ Владиславу Миколайовичу - полковнику (посмертно)", - сказано в документі.

Як повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм, Владислав був одним із найкращих пілотів Су-25, здійснив 385 бойових вильотів, загинув на Донеччині від ракети Р-37 7 лютого.

"Владислав Риков народився у Луганській області. Коли хлопчику було 6 років - бандити вбили його родину: брата, матір… Врятував Влада правоохоронець Юрій Покусаєв, який і став йому батьком та навчив літати. З початком повномасштабного вторгнення батько та син "працювали" поруч. Син - у бойовому штурмовику, батько - із цивільним повітряним патрулем", - повідомив Лисогор. 

Вранці 7 лютого Влад здійснив свій 385 - останній - політ. 

Посмертно Владиславу Рикову присвоїли військове звання "полковник". Пілот - повний кавалер орденів "За мужність", "Богдана Хмельницького", та ордена "Святого Юрія Переможця".

Поховали пілота на Алеї Слави у Вінниці. В нього залишилась дружина та маленька донька.

Раніше повідомлялось, що в Києві перепоховали військового з Рубіжного Андрія Трощия, який загинув майже два роки тому, захищаючи рідне місто.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті