У Вінниці поховали одного з найкращих військових пілотів з Луганщини

У Вінниці поховали Владислава Рикова - одного з найкращих пілотів з Луганщини. Про це повідомив у Телеграм начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Владислав Риков народився у Луганській області. Коли хлопчику було 6 років - бандити вбили його родину: брата, матір… Врятував Влада правоохоронець Юрій Покусаєв, який і став йому батьком та навчив літати. З початком повномасштабного вторгнення батько та син "працювали" поруч. Син - у бойовому штурмовику, батько - із цивільним повітряним патрулем. Вранці 7 лютого Влад здійснив свій 385 - останній - політ. Загинув на Донеччині від ракети Р-37, яку окупанти вже досить давно не використовували. Напередодні його штурмовик завдав чимало втрат окупантам", - пише Лисогор.

Посмертно Владиславу Рикову присвоїли військове звання "полковник". Пілот - повний кавалер орденів «За мужність», «Богдана Хмельницького», та ордена «Святого Юрія Переможця».

"Поховали пілота на Алеї Слави у Вінниці - місті, в якому він ніколи не жив, але мріяв оселитись із родиною після Перемоги... У Влада залишилась дружина та маленька донечка Міра", - зазначив Лисогор.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті