Президент підписав указ про звільнення начальників всіх обласних ТЦК

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №491/2023 від 17 серпня із рекомендаціями Ради національної безпеки і оборони України до Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного звільнити начальників всіх територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки ЗСУ (ТЦК). Документ розміщено на сайті Президента 17 серпня.

"Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю: Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 серпня 2023 року "Про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України" (додається)", – сказано в документі.

У рішенніі РНБО рекомендовано призначати на посади керівників обласних ТЦК "осіб офіцерського складу, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, та за умови проходження ними перевірки Службою безпеки України".

Також у рішенніі РНБО рекомендовано прокуратурі, НАЗК та ДБР "вжити у місячний строк додаткових заходів з протидії вчиненню посадовими особами територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України корупційних та інших кримінальних правопорушень".

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Раніше повідомлялось: перевірки військкоматів: голова НАЗК пояснив, у якому випадку ми все одно отримаємо корупцію.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті