Президент Італії підтримав якнайшвидший вступ України до Європейського Союзу

Італійський президент Серджіо Маттарелла під час зустрічі з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем заявив, що підтримує приєднання України до Євросоюзу в найкоротші терміни. Про це повідомляє "Еспрессо" 26 квітня. 

"Італія висловлює своє рішуче переконання у приєднанні України до Європейського Союзу в найкоротші терміни, і ми цінуємо відданість її уряду шляху реформ, які здійснюються з дотриманням параметрів, які я підтверджую", – сказав президент Італії.

Маттарелла зауважує, що Італія підтримуватиме Україну "у всіх сферах і до тих пір, поки це необхідно". Також необхідно досягти справедливого миру з повагою до територіальної цілісності нашої країни.

"Захист незалежності, свободи та територіальної цілісності України є фундаментальною цінністю для всіх країн світу, які вірять у свободу народів і особистості. Ми всі хочемо миру, але це має бути справедливий мир, який поважає цілісність України", – додав очільник Італії.

Крім того, під час зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем Маттарелла обговорював ядерну безпеку та реконструкцію країни.

Нагадаємо, президент Чехії закликав вже цього року розпочати переговори з Україною щодо вступу до Євросоюзу. 

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті