Президент Ірану заявив, що "проти війни в Україні" і готовий до "посередництва"

Президент Ірану Ебрагім Раїсі заявив, що він проти війни в Україні і запропонував своє посередництво до врегулювання ситуації. Про це він сказав на зустрічі в рамках початку тижня Генасамблеї ООН, - пише www.newsweek.com.

Серед багатьох тем, яких торкнувся Раїсі, як зазначає видання, "була позиція Тегерана з приводу триваючої війни в Україні, де Іран звинувачують у постачанні Росії боєприпасів для безпілотників, званих також "дронів-смертників", що виявилися руйнівним доповненням до арсеналу Москви".

"Аїсі заявив, що не було представлено жодного документа, що підтверджує твердження про те, що Іран постачав Росії таку зброю з моменту початку конфлікту більше ніж півтора року тому", - йдеться в повідомленні.

Глава Ірану також заявив, що "ми проти війни в Україні, і крапка", і запропонував свою допомогу в припиненні бойових дій.

"Ми неодноразово заявляли, що готові виступити посередниками для припинення бойових дій між Російською Федерацією та Україною", - сказав Раїсі, при цьому він звинуватив США у військовій допомозі Україні.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті