Президент Ірану заявив, що "проти війни в Україні" і готовий до "посередництва"

Президент Ірану Ебрагім Раїсі заявив, що він проти війни в Україні і запропонував своє посередництво до врегулювання ситуації. Про це він сказав на зустрічі в рамках початку тижня Генасамблеї ООН, - пише www.newsweek.com.

Серед багатьох тем, яких торкнувся Раїсі, як зазначає видання, "була позиція Тегерана з приводу триваючої війни в Україні, де Іран звинувачують у постачанні Росії боєприпасів для безпілотників, званих також "дронів-смертників", що виявилися руйнівним доповненням до арсеналу Москви".

"Аїсі заявив, що не було представлено жодного документа, що підтверджує твердження про те, що Іран постачав Росії таку зброю з моменту початку конфлікту більше ніж півтора року тому", - йдеться в повідомленні.

Глава Ірану також заявив, що "ми проти війни в Україні, і крапка", і запропонував свою допомогу в припиненні бойових дій.

"Ми неодноразово заявляли, що готові виступити посередниками для припинення бойових дій між Російською Федерацією та Україною", - сказав Раїсі, при цьому він звинуватив США у військовій допомозі Україні.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті