Президент Чехії назвав головну мету путіна у війні проти України після переобрання

Російський диктатор путін після переобрання на чергових "виборах" може сконцентруватися на повному захопленні окупованих територій, зокрема, на Донбасі. Про це заявив президент Чехії Петр Павел, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Czech Radio.

"Президент Росії Володимир Путін після очікуваного переобрання на пост глави держави буде прагнути до досягнення хоча б часткових цілей - повного контролю над окупованими регіонами, особливо над Донбасом", - заявив він.

При цьому Павло зазначив, що війна в Україні не закінчиться швидко, "оскільки ні Росія, ні Україна не здатні досягти поставлених цілей".

"Логічно, що Україна прагне відновити повний контроль над своєю територією в міжнародно визнаних кордонах, що в принципі має бути підтримано", - заявив він.

Нагадаємо, вибори президента РФ призначені на березень 2024 року, і триватимуть три дні - з 15 по 17 березня.

Як повідомлялося, у британській розвідці назвали головну проблему путіна напередодні виборів у РФ. 

Також нагадаємо, що 25 лютого на окупованій частині Запорізької області розпочалося "дострокове голосування" на псевдовиборах президента РФ. 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті