На окупованій частині Запорізької області розпочалося "дострокове голосування" на псевдовиборах президента РФ

З 25 лютого на території тимчасово окупованої частини Запорізької області розпочинається "дострокове голосування" на "виборах" президента РФ, незаконно організованих окупантами. Про це повідомляє у Фейсбук Запорізька ОВА.

"Протягом трьох тижнів у мешканців ТОТ збиратимуть голоси в підтримку Путіна - члени "виборчкомів" зі скриньками та в супроводі озброєних силовиків прийдуть в кожен дім, зупинятимуть на вулицях, відвідають соціальні установи", - йдеться у повідомленні.

У Запорізькій ОВА зазначають, що з 15 по 17 березня людей примушуватимуть приходити на виборчі дільниці, "щоб виконати завдання від Кремля і місцевих гауляйтерів: зібрати підтримку диктатора на рівні 94%".

"Результат цього "волевиявлення" не визнає жодна цивілізована країна світу, а участь в організації й проведенні виборів на ТОТ – кримінальний злочин, покарання за який - до 10 років позбавлення волі", - наголошують в ОВА.

Нагадаємо, у "ЛНР" вирішили розпочати "голосування" на "виборах" президента РФ ще до відкриття "дільниць". 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті