Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда прибув до Києва

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда прибув сьогодні до Києва. Про це повідомляє японське інформаційне агентство Kyodo, - інформує "Радіо свобода".

Зазначається, що заздалегідь про візит не повідомлялося.

Кісіда отримав запрошення відвідати Київ від президента України Володимира Зеленського під час участі українського лідера в онлайн-саміті "Групи семи", присвяченому річниці російського вторгнення в Україну. Японія зараз головує в G-7.

Очікується, що Кісіда та Зеленський обговорять підтримку Японією післявоєнної відбудови України. "Прем'єр-міністр Кісіда висловить президенту Зеленському свою повагу за мужність і стійкість українського народу, який став на захист своєї батьківщини", - йдеться в повідомленні МЗС Японії.

Із Києва японський прем'єр вирушить до Польщі.

Видання нагадало, що наприкінці лютого на глобальному форумі в Токіо Кісіда заявив, що Японія виділить Україні пакет допомоги обсягом у 5,5 млрд доларів на відновлення зруйнованої війною інфраструктури.

За час війни Токіо вже надав Києву пакет фінансової допомоги на 600 мільйонів доларів, а також значні обсяги гуманітарної допомоги, загальна вартість якої теж обчислюється сотнями мільйонів доларів.

Як повідомлялося, у Міністерстві закордонних справ Японії підтвердили візит прем'єр-міністра країни Кісіди Фуміо в Україну.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті