Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда прибув до Києва

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда прибув сьогодні до Києва. Про це повідомляє японське інформаційне агентство Kyodo, - інформує "Радіо свобода".

Зазначається, що заздалегідь про візит не повідомлялося.

Кісіда отримав запрошення відвідати Київ від президента України Володимира Зеленського під час участі українського лідера в онлайн-саміті "Групи семи", присвяченому річниці російського вторгнення в Україну. Японія зараз головує в G-7.

Очікується, що Кісіда та Зеленський обговорять підтримку Японією післявоєнної відбудови України. "Прем'єр-міністр Кісіда висловить президенту Зеленському свою повагу за мужність і стійкість українського народу, який став на захист своєї батьківщини", - йдеться в повідомленні МЗС Японії.

Із Києва японський прем'єр вирушить до Польщі.

Видання нагадало, що наприкінці лютого на глобальному форумі в Токіо Кісіда заявив, що Японія виділить Україні пакет допомоги обсягом у 5,5 млрд доларів на відновлення зруйнованої війною інфраструктури.

За час війни Токіо вже надав Києву пакет фінансової допомоги на 600 мільйонів доларів, а також значні обсяги гуманітарної допомоги, загальна вартість якої теж обчислюється сотнями мільйонів доларів.

Як повідомлялося, у Міністерстві закордонних справ Японії підтвердили візит прем'єр-міністра країни Кісіди Фуміо в Україну.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті