Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що "для бідних українців немає перемоги на полі бою"

Прем’єр-міністр Угорщини  Віктор Орбан, відомий своїми антиукраїнськими заявами, вважає, що Україна не може виграти війну проти росії. Про це він заяви в інтервю Bloomberg, - пише ZN,ua.

«Дивлячись на цифри, дивлячись на оточення, дивлячись на той факт, що НАТО не готове відправити війська, очевидно, що для бідних українців немає перемоги на полі бою», — сказав глава уряду Угорщини.

На переконання Орбана, війну «можна зупинити лише тоді, коли Росія укладе угоду зі США».

Він додав, що сподівається, що Дональд Трамп виграє вибори наступного року, оскільки для угорського бізнесу недобре критикувати США.

Видання зазначає, що антиєвропейська риторика угорського прем’єра посилилася після того, як Брюссель відмовився надати Угорщині понад 30 млрд доларів допомоги – через ігнорування урядом Орбана питань верховенства права та протидії корупції.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті