Прем’єр-міністр Угорщини заявив, що "для бідних українців немає перемоги на полі бою"

Прем’єр-міністр Угорщини  Віктор Орбан, відомий своїми антиукраїнськими заявами, вважає, що Україна не може виграти війну проти росії. Про це він заяви в інтервю Bloomberg, - пише ZN,ua.

«Дивлячись на цифри, дивлячись на оточення, дивлячись на той факт, що НАТО не готове відправити війська, очевидно, що для бідних українців немає перемоги на полі бою», — сказав глава уряду Угорщини.

На переконання Орбана, війну «можна зупинити лише тоді, коли Росія укладе угоду зі США».

Він додав, що сподівається, що Дональд Трамп виграє вибори наступного року, оскільки для угорського бізнесу недобре критикувати США.

Видання зазначає, що антиєвропейська риторика угорського прем’єра посилилася після того, як Брюссель відмовився надати Угорщині понад 30 млрд доларів допомоги – через ігнорування урядом Орбана питань верховенства права та протидії корупції.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті