Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін прибула до Києва та вшанувала пам'ять героя України "Да Вінчі"

Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін вдруге прибула до Києва для зустрічі із президентом Зеленським. Про це 10 березня повідомляє TV2.no.

"Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін у п'ятницю перебуває у Києві, вона зустрінеться з президентом країни Володимиром Зеленським", - передає видання.

Глава фінського уряду приїхала до столиці України та вже зустрілася з Володимиром Зеленським. Разом вони взяли участь у церемонії прощання з Героєм України Дмитром Коцюбайлом "Да Вінчі", яка зараз проходить у Михайлівському соборі.

Також Марін та Зеленський поклали квіти до Стіни пам'яті загиблих за Україну.

Наразі невідомо, які саме теми обговорюватимуть президент України та прем'єр Фінляндії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Києва з офіційним візитом прибув генсек ООН Антоніу Гутерріш.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті