Прем'єр Британії Ріші Сунак заявив, що законне місце України в НАТО

Законне місце України - перебувати в рамках НАТО. Про це 10 липня повідомляє The Guardian із посиланням на речника прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака.

"Ми хочемо працювати зі США і нашими союзниками над тим, щоб Україна приєдналася до Альянсу", - заявив цей представник.

З такою заявою Сунак, зокрема, виступив на зустрічі з президентом США Джо Байденом. Причому про "законне місце" України в Альянсі британський прем'єр говорив і минулого місяця під час перебування на саміті Європейської політичної спільноти.

Водночас представник прем'єра Великої Британії заявив, що для України було б недоречно вступати до НАТО під час війни з росією.

Нагадаємо, раніше президент Литви заявив, що Україна має стати членом НАТО і що настав час для чіткого плану.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті