Прем'єр Британії Ріші Сунак заявив, що законне місце України в НАТО

Законне місце України - перебувати в рамках НАТО. Про це 10 липня повідомляє The Guardian із посиланням на речника прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака.

"Ми хочемо працювати зі США і нашими союзниками над тим, щоб Україна приєдналася до Альянсу", - заявив цей представник.

З такою заявою Сунак, зокрема, виступив на зустрічі з президентом США Джо Байденом. Причому про "законне місце" України в Альянсі британський прем'єр говорив і минулого місяця під час перебування на саміті Європейської політичної спільноти.

Водночас представник прем'єра Великої Британії заявив, що для України було б недоречно вступати до НАТО під час війни з росією.

Нагадаємо, раніше президент Литви заявив, що Україна має стати членом НАТО і що настав час для чіткого плану.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті