Працює РЕБ: у «ЛНР» жителів попросили з розумінням поставитися до перебоїв у роботі мобільного зв'язку та Інтернету 

У «ЛНР» пояснили перебої в роботі мобільного зв'язку, Інтернету та цифрового телебачення роботою систем радіоелектронної боротьби. Роз'яснення дало так зване «міністерство цифрового розвитку».

Якщо у вас виникли проблеми зі зв'язком, мобільним інтернетом або цифровим ТБ - це може бути пов'язано з роботою засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ), - «заспокоїли» населення в «міністерстві».

«Установка створює перешкоди, щоб заглушити радіосигнали безпілотників і ракет противника. РЕБ вмикається при виявленні авіаційної або ракетної небезпеки», - йдеться в повідомленні. над Республікою.

«Міністерство» просить “усіх жителів і гостей Республіки” з розумінням поставитися до перебоїв у роботі засобів зв'язку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті