Потяг для євакуації українців з Пшемисля до Ганновера продовжили до травня

Евакуаційний потяг до Німеччини продовжили до травня 2023 року. У квітні він вирушатиме до Ганновера з Пшемисля по парних днях, - пише РБК.Україна.

Зазначається, що безкоштовний поїзд із польської станції Пшемисль відправляється через день до німецького міста Ганновер із єдиною транзитною зупинкою у Франкфурті-на-Одері для тих, хто планує мандрувати в Берлін і далі.

У зворотному напрямку до Польщі потяг їде без пасажирів.

Графік руху у квітні по парних датах:

  • Пшемисль – відправлення о 22:30;
  • Франкфурт-на-Одері (транзитна зупинка) – 10:00 (+-1 година);
  • Ганновер Messe/Laatzen – 16:00 (+-1 година).

Ті, хто хоче виїхати в Німеччину з метою евакуації, мають чекати на платформі польської станції у потрібний час. Зорієнтуватися на місці допомагають волонтери та працівники Червоного Хреста.

При посадці діє пріоритет: спочатку люди з браслетами від польського Червоного Хреста, потім сім'ї з дітьми, люди похилого віку та люди з інвалідністю, а потім всі інші.

Також акцентується, що через день на станцію в Пшемислі прибуває потяг, який складається з трьох-п’яти вагонів. Загалом він може вмістити від 180 до 340-350 осіб.

Виїхати відразу можливо, лише якщо в останні хвилини перед відправленням є вільні місця. Такі правила встановила німецька сторона спільно з польським Червоним Хрестом і Центром гуманітарної допомоги в Перемишлі.

"З німецької сторони ми завжди знаємо, скільки місць в той день. Ми ведемо облік. Якщо хтось не встигне в певний день, то може переночувати у нас у Перемишлі та поїхати одним із наступних потягів", – повідомила координаторка Центру гуманітарної допомоги в Пшемислі Анна Місняк.

Статті

Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Всі статті