Потужний землетрус у Туреччині: у семи провінціях країни загинуло 76, постраждали 440 осіб

Внаслідок землетрусу магнітудою 7,4 балів, що стався в районі Пазарджик провінції Кахраманмараш на південному сході Туреччини, станом на 06.30 6 лютого за місцевим часом у семи провінціях країни загинули 76, постраждали 440 осіб. Про це повідомило агентство "Анадолу" з посиланням на Управління із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (AFAD).

У відомстві нагадали, що землетрус стався вранці у понеділок о 04.17 за місцевим часом. Після землетрусу станом на 06.30 було зафіксовано 42 афтершоки, магнітуда найсильнішого склала 6,6.

Поштовхи відчувалися у прилеглих провінціях, головним чином Хатаї, Османіє, Адіамане, Газіантепі, Шанлиурфі, Діярбакірі, Малатьї та Адані.

У країні оголошено найвищий рівень тривоги. Влада звернулася за міжнародною допомогою.

Генштаб ЗС Туреччини направив до зони лиха два літаки для транспортування бригад рятувальників.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті