Через землетрус у Туреччині та Сирії загинуло близько 12 тисяч осіб

Землетрус у Туреччині та Сирії забрав життя приблизно 12 тисяч людей. Про це повідомляє агентство AP.

Повідомляється, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відвідав особливо постраждалу провінцію Хатай, де загинули понад 3300 людей і були зруйновані цілі квартали. Місцеві жителі критикували реакцію уряду, кажучи, що рятувальники прибули повільно.

Одним із факторів землетрусу Ердоган вважає зимову погоду. Також стихійне лихо зруйновало аеропорт Хатаю.

"Неможливо бути готовим до такої катастрофи. Ми не залишимо нікого з наших громадян без уваги", - сказав турецький лідер.

Як повідомлялося раніше, число жертв землетрусу в Туреччині перевищило 5,4 тис, понад 31 тис жителів отримали поранення.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті