Постачанням танків Leopard в Україну немає альтернативи - Міноборони Німеччини

Постачання танків Leopard 2 в Україну було схвалено, оскільки "альтернативи в цьому питанні просто немає". Про це повідомив міністр оборони ФРН Борис Пісторіус в інтерв'ю телеканалу ARD.

"Уряд Німеччини вирішив передати Києву основні бойові танки Leopard 2, оскільки Україну необхідно підтримувати у війні з російською агресією та альтернативи у цьому питанні просто немає", - заявив чиновник.

Також він запевнив, що постачання танків не робить Німеччину учасницею війни. За словами Пісторіуса, всі союзники, "включаючи американських друзів", діють спільно. Тобто Німеччина не самотня у своєму рішенні і не є головним супротивником росії.

Також Пісторіус наголосив, що має намір швидко відновити запаси бундесверу – переговори з представниками оборонної промисловості Німеччини плануються вже наступного тижня.

"Ми робимо зараз все можливе, щоб забезпечити швидке поповнення запасів", – запевнив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Міноборони Німеччини відповіли, коли "Леопарди" приїдуть до України.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті