Постачання танків Україні: Ердоган розкритикував рішення західних партнерів

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган виступив проти поставок Україні танків. Він вважає, що дане рішення не допоможе вирішити проблеми, які створює росія, - пише УНІАН з посиланнм на турецькі ЗМІ.

Зокрема, турецький лідер заявив, що Анкара проявила ініціативу для вирішення ситуації, яка склалася через напад росії на Україну. Йдеться про посередництво в зерновій ініціативі, обмін полоненими та постачання гуманітарної допомоги.

За словами Ердогана, передача Києву танків - ризикове рішення, яке не допоможе швидше вирішити проблеми.

"Ми очікуємо підтримки миру в Європі та світі. Переговори тривають. Чи є випадок, коли США і Німеччина не посилають танки, рішенням? Я не можу сказати, що це елемент рішення. Це ризиковано та корисно для збройових баронів", - заявив президент Туреччини.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті