Постачання танків Україні: Ердоган розкритикував рішення західних партнерів

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган виступив проти поставок Україні танків. Він вважає, що дане рішення не допоможе вирішити проблеми, які створює росія, - пише УНІАН з посиланнм на турецькі ЗМІ.

Зокрема, турецький лідер заявив, що Анкара проявила ініціативу для вирішення ситуації, яка склалася через напад росії на Україну. Йдеться про посередництво в зерновій ініціативі, обмін полоненими та постачання гуманітарної допомоги.

За словами Ердогана, передача Києву танків - ризикове рішення, яке не допоможе швидше вирішити проблеми.

"Ми очікуємо підтримки миру в Європі та світі. Переговори тривають. Чи є випадок, коли США і Німеччина не посилають танки, рішенням? Я не можу сказати, що це елемент рішення. Це ризиковано та корисно для збройових баронів", - заявив президент Туреччини.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті