Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Як уже раніше анонсував сам президент Турецької Республіки, запланована також на початку другої половини дня телефонна розмова президента Росії та президента Туреччини», — сказав сьогодні, 24 листопада, прессекретар Дмитро Пєсков, як пишуть росЗМІ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Раніше 24 листопада Ердоган анонсував розмову з путіним. Турецький президент повідомив про це після саміту G20 у ПАР. Майбутня розмова запланована на тлі обговорення мирного плану, підготовленого США. Ердоган наголосив, що Анкара докладе «все можливе, щоб прокласти шлях до миру».
Крім того, російські пропагандисти пишуть, що турецький лідер ще раз нагадав про бажання Туреччини відновити зернову угоду, яка зірвалася у 2023 році.
Як повідомлялося, у Кремлі не хочуть коментувати мирний план Трампа.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту