Посольство США в РФ закликало своїх громадян негайно залишити росію

Американське посольство в росії оприлюднило заяву із закликом до своїх громадян терміново залишити територію цієї країни. Текст звернення з'явився на офіційному сайті посольства.

"Не їздіть до Росії через непередбачувані наслідки неспровокованого повномасштабного вторгнення російських військових сил в Україну, потенційну можливість переслідувань і відбору громадян США для затримання посадовими особами служби безпеки Росії, свавільне застосування місцевого законодавства, обмежені польоти в Росію та з Росії, обмежені можливості Посольства допомагати громадянам США в Росії та можливість тероризму. Громадяни США, які проживають або подорожують у Росії, повинні негайно виїхати. Виявляйте підвищену обережність через ризик неправомірних затримань", - заявили у посольстві США.

Як повідомлялося раніше, наприкінці вересня американські дипломати вже виступали із аналогічним закликом. Тоді у посольстві мотивували свій заклик суттєвими обмеженнями можливостей для допомоги американським громадянам в РФ. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті