Пошкоджені окупантами 865 медичних закладів в Україні повністю або частково відновили - МОЗ

В Україні повністю або частково відновили 865 об’єктів медичних закладів, які були пошкоджені через збройну агресію росії. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

"За понад 23 місяці війни в різних регіонах України було відновлено повністю або частково 865 об’єктів медзакладів. Зокрема, 504 об’єкти відновлені повністю та ще 361 – частково. Найбільше – в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях", - розповіли в міністерстві.

Відомо, що окупанти за час повномасштабної агресії проти України пошкодили 1525 об’єктів медзакладів, а 196 об’єктів повністю зруйнували - вони не підлягають відновленню.

Згідно з МОЗ, медичні заклади Миколаївської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей зазнали найбільших втрат. Водночас неможливо отримати повну інформацію щодо міри руйнування медзакладів на тимчасово окупованих територіях.

У повідомленні додали, що армія ворога пошкодила 103 автівки екстреної медичної допомоги, 258 автомобілів знищила та 125 - захопила.

Як повідомлялося, унаслідок російського обстрілу знищено склад Херсонської облорганізації Червоного Хреста України. 

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті