Пошкоджені окупантами 865 медичних закладів в Україні повністю або частково відновили - МОЗ

В Україні повністю або частково відновили 865 об’єктів медичних закладів, які були пошкоджені через збройну агресію росії. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

"За понад 23 місяці війни в різних регіонах України було відновлено повністю або частково 865 об’єктів медзакладів. Зокрема, 504 об’єкти відновлені повністю та ще 361 – частково. Найбільше – в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях", - розповіли в міністерстві.

Відомо, що окупанти за час повномасштабної агресії проти України пошкодили 1525 об’єктів медзакладів, а 196 об’єктів повністю зруйнували - вони не підлягають відновленню.

Згідно з МОЗ, медичні заклади Миколаївської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей зазнали найбільших втрат. Водночас неможливо отримати повну інформацію щодо міри руйнування медзакладів на тимчасово окупованих територіях.

У повідомленні додали, що армія ворога пошкодила 103 автівки екстреної медичної допомоги, 258 автомобілів знищила та 125 - захопила.

Як повідомлялося, унаслідок російського обстрілу знищено склад Херсонської облорганізації Червоного Хреста України. 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті