Понад 900 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом тижня – ОВА

Більше 900 ВПЛ з Луганської області отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом останнього тижня. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 11 березня.

"Протягом тижня більше 900 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що у Київському хабі їм видавали продуктові та гігієнічні набори від "БФ "Восток SOS", продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації та сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. Разом з тим надавалися правова допомога від адвокатів БФ "Право на Захист" та консультаційні послуги від спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, взуттям, дитячими памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.

У Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, переселенці також отримували відповіді на загальні, соціальні, юридичні та інші невідкладні для внутрішньо переміщених осіб питання.

Водночас у Корсунь-Шевченківському відвідувачам видавали продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від БФ "Восток SOS" та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації.

"У Хмельницькому хабі за потреби надавалася допомога від психологів "Ла Страда – Україна", продовжилася видача продуктів харчування та дитячих підгузків", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що пенсійники Луганщини ведуть виїзні прийоми в хабах для ВПО в шести регіонах України.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті