Понад 900 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом тижня – ОВА

Більше 900 ВПЛ з Луганської області отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом останнього тижня. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 11 березня.

"Протягом тижня більше 900 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що у Київському хабі їм видавали продуктові та гігієнічні набори від "БФ "Восток SOS", продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації та сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. Разом з тим надавалися правова допомога від адвокатів БФ "Право на Захист" та консультаційні послуги від спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, взуттям, дитячими памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.

У Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, переселенці також отримували відповіді на загальні, соціальні, юридичні та інші невідкладні для внутрішньо переміщених осіб питання.

Водночас у Корсунь-Шевченківському відвідувачам видавали продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від БФ "Восток SOS" та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації.

"У Хмельницькому хабі за потреби надавалася допомога від психологів "Ла Страда – Україна", продовжилася видача продуктів харчування та дитячих підгузків", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що пенсійники Луганщини ведуть виїзні прийоми в хабах для ВПО в шести регіонах України.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті