Понад 340 переселенців з Луганської області звернулися до гумхабу у Вінниці протягом тижня (адреса)

Понад 340 переселенців з Луганщини звернулися до гуманітарного хабу у Вінницькій області на минулому тижні. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 30 березня.

"За минулий тиждень у гуманітарному хабі, що знаходиться у Вінниці, ВПО нашого регіону видано 342 продуктових набори", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що пільгові категорії внутрішньо переміщених осіб отримали 310 гігієнічних наборів та упаковок підгузків.

Крім того, були надані відповідні консультації представником Луганського обласного центру зайнятості. У штабі також працюють сімейний лікар та медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Рубіжне, які протягом тижня допомагали пацієнтам з виміром тиску, глюкози та з інших медичних питань.

Уточнюється, що гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації продовжує працювати за адресою: м. Вінниця, вул. Максимовича, 43-Б.

Раніше повідомлялось, що переселенців з Луганщини у Києві проконсультують щодо питань призначення пенсій 31 березня.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті