"Допомога Україні заради порятунку людей та Перемоги". Головний рабин України прибув до Ізраїлю

Головний рабин України Моше Реувен Асман знову прибув до Ізраїлю із місією. Про це повідомляє телеграм-канал Yigal Levin.

"Останнім часом у світових ЗМІ тема України поступово затихає, тому ми з моїм молодшим сином їдемо на зустріч із ізраїльськими, американськими та європейськими журналістами. Світ має знати та бачити, як росія знущається з мирного населення України!", - заявив Моше Реувен Асман. 

"Але це не вся моя місія на сьогодні, далі будуть зустрічі з державними чиновниками Ізраїлю. Тема не змінюється – допомога Україні заради порятунку людей та Перемоги!", - наголосив він.

Як повідомлялося, Головний рабин України прозвітував про доставку німецьких генераторів до знеструмлених районів східної України.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті