"Допомога Україні заради порятунку людей та Перемоги". Головний рабин України прибув до Ізраїлю

Головний рабин України Моше Реувен Асман знову прибув до Ізраїлю із місією. Про це повідомляє телеграм-канал Yigal Levin.

"Останнім часом у світових ЗМІ тема України поступово затихає, тому ми з моїм молодшим сином їдемо на зустріч із ізраїльськими, американськими та європейськими журналістами. Світ має знати та бачити, як росія знущається з мирного населення України!", - заявив Моше Реувен Асман. 

"Але це не вся моя місія на сьогодні, далі будуть зустрічі з державними чиновниками Ізраїлю. Тема не змінюється – допомога Україні заради порятунку людей та Перемоги!", - наголосив він.

Як повідомлялося, Головний рабин України прозвітував про доставку німецьких генераторів до знеструмлених районів східної України.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті