"Допомога Україні заради порятунку людей та Перемоги". Головний рабин України прибув до Ізраїлю

Головний рабин України Моше Реувен Асман знову прибув до Ізраїлю із місією. Про це повідомляє телеграм-канал Yigal Levin.

"Останнім часом у світових ЗМІ тема України поступово затихає, тому ми з моїм молодшим сином їдемо на зустріч із ізраїльськими, американськими та європейськими журналістами. Світ має знати та бачити, як росія знущається з мирного населення України!", - заявив Моше Реувен Асман. 

"Але це не вся моя місія на сьогодні, далі будуть зустрічі з державними чиновниками Ізраїлю. Тема не змінюється – допомога Україні заради порятунку людей та Перемоги!", - наголосив він.

Як повідомлялося, Головний рабин України прозвітував про доставку німецьких генераторів до знеструмлених районів східної України.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті