Польща передала Україні перелік варіантів допомоги у зв'язку зі знищенням росіянами Каховської ГЕС

Польща передала Україні перелік варіантів допомоги у зв'язку зі знищенням росіянами Каховської ГЕС. Про це заявив керівник Урядового агентства стратегічних резервів Польщі Міхал Кучмеровський, - повідомляє "Польське радіо".

Кучмеровський заявив, що Польща "представила українській стороні перелік можливих сфер допомоги у зв'язку зі знищенням росіянами дамби на Дніпрі". 

Він додав, що наразі пріоритетом для українців є евакуація постраждалих із загрозливих районів.

«Ми в постійному контакті, ми будемо реагувати на поточні потреби», - сказав Кучмеровський.

За даними агентства PAP, перелік пропонованої допомоги включає, серед іншого: заслонки, осушувачі та інше обладнання для ліквідації наслідків повеней.

Заступник міністра внутрішніх справ і адміністрації Бартош Ґродецький спілкувався з єврокомісаром з питань кризового менеджменту Янезом Ленарчічем про допомогу Україні.

«Я підтвердив уповноваженому, що українська сторона подала запит та заявку на активацію механізму цивільного захисту ЄС. Я також надав інформацію про поточну ситуацію в регіоні та про допомогу, яку вже надає наш уряд. Я також попросив активізувати допомогу та задекларував підтримку від нашого логістичного центру», - сказав Бартош Ґродецький.

Як повідомлялося, до лікарні затопленого міста Олешки привезли вісім тіл потонулих мешканців.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті