До лікарні затопленого міста Олешки привезли вісім тіл потонулих мешканців – міський голова

У затопленому місті Олешки на Херсонщині до лікарні привезли вісім тіл потонулих мешканців. Про це повідомив Олешківський міський голова Євген Рищук 8 червня, пише "Укрінформ".

"Уже є жертви – потопельники, вони почали масово спливати", – сказав Рищук і зазначив, що наразі йому відомо, що у лікарню сьогодні привезли вісім тіл.

Крім того, свідки повідомляють, що на одній з вулиць видно у вікно будинку, як там плаває тіло.

Міський голова також повідомив, що у нього відсутня інформація про те, чи є постраждалі люди у результаті сьогоднішнього ворожого обстрілу школи, де знайшли прихисток люди, які тікають від затоплення.

Раніше повідомлялось, що окупанти прицільно вдарили в місце збору для евакуації в Херсоні, загинув мирний мешканець, двоє травмовані.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті