Окупанти прицільно вдарили в місце збору для евакуації в Херсоні, загинув мирний мешканець, двоє травмовані

Окупанти обстріляли в Херсоні місце збору для евакуації, внаслідок чого залинув мирний мешканець 8 червня. Про це повідомив Офіс генпрокурора України у своєму Телеграм-каналі.

"За даними слідства, 8 червня російські військові обстріляли обласний центр та населені пункти у Херсонському районі, – сказано в повідомленні. – Через прицільні удари окупантів під час проведення евакуаційних заходів у місті загинула цивільна особа. Ще двоє людей отримали травми. Дані уточняються".

Зазначається, що, крім того, в одному із сіл області через обстріли травмовано чотирьох місцевих мешканців. Пошкоджено об'єкти цивільної інфраструктури.

Раніше повідомлялось, що росіяни обстрілюють центр і прибережні території Херсона, соцмережі повідомляли про загиблих і поранених.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті