Полковник ЗС РФ вимагав пральну машинку від військкома, який провалив путінську мобілізацію

Полковника ЗС РФ затримали у Москві за хабар у формі пральної машинки. Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначається, що відповідальний за призов на військову службу співробітник головного організаційно-мобілізаційного управління Генерального штабу ЗС РФ полковник Іван Мертвищєв вимагав від військового комісара Об'єднаного військового комісаріату міста Раменки пральну машинку за позитивні результати перевірки ходу мобілізації.

Офіцер дав недвозначно зрозуміти, що справи у військкоматі з набором призовників йдуть дуже погано і він обов'язково знайде до чого причепитися.

Вирішити цю проблему полковник Мертвищев запропонував офіцеру за хабар у формі пральної машини вартістю не менше 70 тис. руб.

Військовий комісар вдав, що погодився, а сам звернувся із заявою про вимагання до департаменту військової контррозвідки ФСБ.

Коли машинку було куплено, військовий комісар повідомив перевіряльнику, що замовлення виконане і той може приїжджати і забрати його. Під час отримання хабаря співробітники ФСБ затримали полковника.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті