Полковник ЗС РФ вимагав пральну машинку від військкома, який провалив путінську мобілізацію

Полковника ЗС РФ затримали у Москві за хабар у формі пральної машинки. Про це пишуть російські ЗМІ.

Зазначається, що відповідальний за призов на військову службу співробітник головного організаційно-мобілізаційного управління Генерального штабу ЗС РФ полковник Іван Мертвищєв вимагав від військового комісара Об'єднаного військового комісаріату міста Раменки пральну машинку за позитивні результати перевірки ходу мобілізації.

Офіцер дав недвозначно зрозуміти, що справи у військкоматі з набором призовників йдуть дуже погано і він обов'язково знайде до чого причепитися.

Вирішити цю проблему полковник Мертвищев запропонував офіцеру за хабар у формі пральної машини вартістю не менше 70 тис. руб.

Військовий комісар вдав, що погодився, а сам звернувся із заявою про вимагання до департаменту військової контррозвідки ФСБ.

Коли машинку було куплено, військовий комісар повідомив перевіряльнику, що замовлення виконане і той може приїжджати і забрати його. Під час отримання хабаря співробітники ФСБ затримали полковника.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті