Поліцейські провели онлайн-уроки для учнів релокованих шкіл Луганщини, які розкидані по різних областях України

Ювенальні поліцейські Луганської області проводили онлайн-уроки з безпеки дорожнього руху для школярів Луганщини упродовж минулого тижня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм 21 травня.

"В рамках Тижня безпеки дорожнього руху, інспектори ювенальної превенції роз’яснювали учням луганських шкіл під час онлайн-уроків правила безпечної поведінки на дорозі", - йдеться в повідомленні. 

Дітей навчали бути відповідальними та законослухняними учасниками дорожнього руху. 

Поліцейські нагадали школярам, як правильно використовувати сітловідбивальні елементи в темний час доби, про важливість дбати про власну безпеку та бути помітними на дорозі. Також згадали правила для різних категорій учасників дорожнього руху, розповіли про наслідки та відповідальність за порушення дорожніх правил. По завершенню онлайн-зустрічей проводили вікторини з ПДР.

Зазначається, що всі без винятку навчальні заклади Луганщини є релокованими й працюють лише в онлайн режимі. Учні мешкають здебільшого в безпечних регіонах України, дехто за кордоном, проте продовжують навчання у своїх школах.

Певна кількість учнів шкіл Луганщини залишається в окупації й долучається до занять, тримаючи це в секреті від сусідів і окупаційної "влади", повідомила "ОстроВу" мати такої дитини зі Старобільського району. Як зазначають освітяни, точну кількість таких дітей назвати складно.

Раніше повідомлялось, що для переселенців з Луганщини у двох регіонах України проводять воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги".

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті