Для переселенців з Луганщини у двох регіонах України проводять воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги"

Воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги" організовують для переселенців з Луганщини на базі Центрів підтримки сім'ї у Києві та Сваляві на Закарпатті. Про це повідомила ГО "ЦСР "Дієва громада" у facebook 19 травня.

"На базі Центрів підтримки сім'ї проходитиме воркшоп "Аптечка першої невідкладної медичної допомоги", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Києві захід відбувається 20 травня, а у Сваляві він відбудеться 25 травня (зареєструватися можна за посиланням).

Під час воркшопу професійні практикуючи тренери з досвідом роботи в медицині понад 25 років відпрацюють разом із слухачами на висококласних тренажерах-симуляторах порядок дій та різні тактики при виникненні критичних ситуацій, де є загроза життю людині.

"Завдяки отриманим знанням та навичкам, ви зможете чітко та впевнено рятуватиме життя у надзвичайних ситуаціях", - підкреслюється в повідомленні.

За додатковою інформацією у Центри підтримки сім'ї можна звертатись за телефонами: 095-859-45-20 (Київ) та 066-065-81-25 (Свалява).

Раніше "ОстроВ" повідомляв, що при гуманітарних хабах Старобільської РВА відкрились Центри підтримки сім’ї, де працюють переселенки - колишні клієнтки хабів.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті