Поліцейські Луганщини привезли гуманітарну допомогу у деокуповані села області

Поліцейські Луганщини доставили гуманітарну допомогу мешканцям деокупованих сіл області 22 лютого. Відповідне відео розмістила поліція Луганщини в Телеграм. 

"Гуманітарна допомога – єдине, що дозволяє жителям деокупованих населених пунктів Луганщини виживати. Адже в селах немає ні крамниць, ні аптек, ні світла, ні газу. Виїхати чи заїхати в ці населені пункти - небезпечно: дороги заміновані, подекуди прострілюються ворогом, та й артилерія окупантів останнім часом майже не замовкає", - сказано в повідомленні. 

Поліцейські Луганщини, які несуть службу вздовж лінії розмежування, щотижня доставлять допомогу та, за потреби, ліки. Цього разу привезли жителям Греківки, Макіївки, Новолюбівки та Невського свіжий хліб.  Під час візиту також встановили Starlink, тож люди мали змогу поговорити зі своїми близькими та рідними. 

"Також поліцейські знову закликали мешканців подбати про власну безпеку  та виїхати у безпечні місця. Правоохоронці наголосили, що вони разом з  місцевими органами самоврядування нададуть всю необхідну допомогу в евакуації", - зазначається у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в прифронтові села Луганської області поліцейські привезли хліб, консерви й крупи.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті